Nowości, Porady

Poświęć 5 minut, a udowodnimy Ci, że sam możesz wybrać najtańszy kredyt hipoteczny

Najtańszy kredyt hipoteczny w 5 minut

Prawdopodobnie słyszałeś już wiele na temat tego jak ciężko wybrać najtańszy kredyt hipoteczny i że jest to bardzo czasochłonne bez doświadczenia w tym temacie. Jeśli poświęcisz 5 minut i przeczytasz poniższy artykuł, zobaczysz jak można zagwarantować sobie najtańszy kredyt bez dużej wiedzy, samemu i w kilkanaście minut. Co ważne, oferty będą takie same jakie otrzymałbyś u doradcy bankowego.

Najtańszy kredyt hipoteczny

Finalia.pl odwzorowuje pracę rzeczywistego doradcy kredytowego. Jest to pierwszy system  Polsce, który umożliwia wybór najtańszego kredytu hipotecznego we własnym zakresie. Korzystając z pomocy Finalii przy wyborze kredytu, możesz być pewny, iż:

Usługa jest bezpłatna

Na żadnym z etapów nie płacisz za nasze usługi. Pomagając Tobie wybrać ofertę, skompletować dokumenty i wypełnić wnioski wykonujemy pracę doradcy bankowego i bank wynagradza nas za to co dla Ciebie robimy, co w żaden sposób nie wpływa na postać ofert czy Twoje koszty.

Oferty będą dokładnie takie jak w banku

Dzięki szczegółowym formularzom propozycje banków są wiernym odzwierciedleniem ich faktycznych ofert. System bierze pod uwagę Twój indywidualny profil i preferencje przez co propozycje banków jakie zostaną wyświetlone są skrojone na Twoją miarę i dokładnie takie same jakie otrzymasz w placówce. Żadna inna porównywarka na polskim rynku nie może pochwalić się taką dokładnością jak Finalia.pl.

Dokładnie zbadasz zdolność kredytową

Jako jedyni w polskim internecie badamy zdolność kredytową z taką samą dokładnością z jaką zbada ją doradca bankowy na pierwszym spotkaniu w swojej placówce.

Nie mamy powiązań kapitałowych z bankami

Nie jesteśmy połączeni kapitałowo z żadnym bankiem. Nikogo nie faworyzujemy, jesteśmy obiektywni  i niezależni, a żadne z prezentowanych ofert nie są promowane. Najłatwiej możesz to potwierdzić zmieniając parametry symulacji. Zobaczysz, że pozycje na liście najkorzystniejszych ofert zmieniają za każdym razem, gdy zmieniasz parametry w formularzu. Z Finalią masz pewność, że uda Ci się wybrać najtańszy kredyt hipoteczny dopasowany pod Twoje wymagania i możliwości.

Oferujemy dodatkowe wsparcie grupy ekspertów

Zawsze możesz liczyć na wsparcie naszych doświadczonych ekspertów, którzy upewnią Cie w Twoim wyborze, pomogą rozwiązać napotykane problemy, a jeśli zechcesz będą mogli Ciebie reprezentować w rozmowach i negocjacjach z bankami.

Serwis jest sprawdzony przez specjalistów

Serwis, z którego korzystasz jest sprawdzony i zbudowany na podstawie profesjonalnego systemu dla doradców finansowych, który jest wykorzystywany w codziennej pracy przez ponad 1000 specjalistów z branży finansowej.

Jak znaleźć kredyt hipoteczny z Finalią?

Wystarczy przejść do porównywarki kredytów hipotecznych, wypełnić krótki formularz, który jest niezbędny do poprawnego wyliczenia ofert kredytowych, a następnie zapoznać się ze wszystkimi informacjami odnośnie danej oferty. Na każdej ofercie możecie dodatkowo oszczędzić (nawet 1000zł) jeśli skorzystacie z opcji „Złóż wniosek” przy danej ofercie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie pomocy, to odzywajcie się do Nas na adres mailowy pomoc@finalia.pl. Pamiętajcie! Z Finalią taniej niż w banku!

Znajdź kredyt z Finalią