Finalia.pl, czyli doradca kredytowy online

Głównym zadaniem finalia.pl jest odzwierciedlenie pracy rzeczywistego doradcy kredytowego, a więc pomoc w rzetelnym i zrozumiałym wyszukaniu, porównaniu i wyborze najtańszego kredytu hipotecznego. Chcemy żebyś korzystając z finalia.pl miał wrażenia bycia w ponad 20 bankach jednocześnie mając ze sobą swojego osobistego, niezależnego eksperta.

Czemu warto skorzystać z Finalia.pl:

  • dzięki szczegółowym formularzom propozycje banków są wiernym odzwierciedleniem ich faktycznych ofert. System bierze pod uwagę Twój indywidualny profil i preferencje przez co propozycje banków jakie zostaną wyświetlone są skrojone na Twoją miarę i dokładnie takie same jakie otrzymasz w placówce.
  • jako jedyni zweryfikujemy Twoją zdolność kredytową w ponad 20 bankach z taką samą precyzją z jaką zrobi to pracownik banku lub doradca kredytowy na pierwszym spotkaniu;
  • jeśli pojawią się jakieś problemy zrobimy co w naszej mocy, żeby pomóc Ci otrzymać finansowanie;
  • na żadnym z etapów nie płacisz za nasze usługi. Pomagając Ci wybrać ofertę, skompletować dokumenty i wypełnić wnioski wykonujemy pracę doradcy bankowego i bank wynagradza nas za to co dla Ciebie robimy, co w żaden sposób nie wpływa na postać ofert czy Twoje koszty;
  • jeśli zechcesz bezpłatnie zajmiemy się wszystkimi formalnościami i pomożemy wynegocjować Ci jeszcze lepsze warunki kredytu.

Finalia.pl to pierwszy w Polsce system online pracujący jak doradca kredytowy.

Jak znaleźć kredyt hipoteczny z Finalią?

Wystarczy przejść do porównywarki kredytów hipotecznych, wypełnić krótki formularz, który jest niezbędny do poprawnego wyliczenia ofert kredytowych, a następnie zapoznać się ze wszystkimi informacjami odnośnie danej oferty. Na każdej ofercie możecie dodatkowo oszczędzić (nawet 1000zł) jeśli skorzystacie z opcji „Złóż wniosek” przy danej ofercie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie pomocy, to odzywajcie się do Nas na adres mailowy pomoc@finalia.pl. Pamiętajcie! Z Finalią taniej niż w banku!

Znajdź kredyt z Finalią

Serwis został zbudowany na podstawie profesjonalnego systemu dla doradców finansowych, który jest wykorzystywany w codziennej pracy przez ponad 1000 specjalistów z branży finansowej z całej Polski. Dzięki temu jako jedyny serwis porównujący kredyty hipoteczne w Polsce gwarantujemy, że przedstawiane przez nas oferty będą w 100% odpowiadały ofertom, które przedstawi Tobie pracownik banku. Dodatkowo jako jedyni w internecie zbadamy Twoją zdolność kredytową z taką samą dokładnością z jaką zrobi to doradca kredytowy w banku.

Finalia.pl to nie tylko narzędzie, ale także gotowi do pomocy i doświadczeni eksperci, którzy bezpłatnie pomogą Ci na każdym z etapów podjęcia tej ważnej decyzji finansowej.

Droga do najtańszego rozwiązania za pomocą finalia.pl jest bardzo krótka. Wystarczy wejść w kalkulator kredytu hipotecznego i wypełnić formularz, a system przedstawi propozycje ponad 20 banków wraz z badaniem zdolności kredytowej w każdym z nich. Wybierasz te propozycje które najbardziej Ci odpowiadają, a my wyjaśnimy Tobie wszystkie wątpliwości i jeśli zechcesz wynegocjujemy dla Ciebie jeszcze lepsze warunki kredytu. Pamiętaj, że Twoje zapytanie do niczego Cię nie zobowiązuje i za nic nie płacisz.